Evidence majetku

12.02.2012 21:19

Služby

Strategické poradenství chápeme jako proces, v jehož rámci je firmám poskytována podpora a rady týkající se zejména strategie v oblastech obchodu, plánování, distribuce, propagace, marketingu, managementu, patentování, licencování, lidských zdrojů, networkingu - vytváření sítí, atd. - tedy oblastí, které jsou mnohdy pro začínající podnikatele neznámé.


Strategické poradenství

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb, které Vám pomůžou k úspěšnému začátku Vašeho podnikání. Nabízíme jistou formu určování směru, kterým by se mohla ubírat leckdy ještě dlouhá cesta za vysněným úspěchem. Každá firma má svého konzultanta, který s ní probírá zmíněné oblasti a společně jsou hledána funkční řešení jednotlivých problémů.

Semináře

Naše semináře organizujeme pravidelně a jsou určeny pro majitele, statutární orgány a vrcholový management firem střední a menší velikosti. Na konferencích přednášejí jak špičkoví manažeři ze státní a bankovní sféry, tak vrcholoví majitelé a manažeři privátních společností, kteří zprostředkují své konkrétní zkušenosti z podnikového řízení.